#1 dun hoesje
Gustaav hoesjes zijn speciaal ontworpen om de vorm van je iPhone 12 te behouden en tegelijkertijd te beschermen tegen krassen en deuken.
Less is more. Daarom vind je geen Gustaav-logo op onze hoesjes. Zo vergeet je al helemaal dat je een hoesje rond je iPhone 12 hebt.
Ultradun ontwerp
(0,5 – 0,7mm)
Past gegarandeerd
perfect
Onze matte hoesjes zijn gemaakt van hard maar flexibel plastic. Dit is onze dunste optie. Het transparante hoesje is gemaakt van een zachter materiaal, perfect voor schokabsorptie.
Wat ben je met een iPhone 12 zonder oplader? Dankzij onze USB-C oplaadkabel maak jij je geen zorgen meer om een lege batterij. Daarbij laad jij je iPhone zelfs binnen de 30 minuten tot wel 50% op.
De matte hoesjes zijn 0,5mm dun, wat ongeveer zo dun is als je vingernagel. Dit is onze dunste optie en het beste voor de ultieme minimalist.
Het Clear hoesje is 0,7mm dun. Het schokabsorberende materiaal is perfect als je op zoek bent naar meer bescherming.
Het transparant zwarte hoesje is gemaakt van polypropyleen, een harde maar flexibele kunststof. Het is super duurzaam, lichtgewicht en geeft extra grip.
Het Clear hoesje is gemaakt van TPU, een flexibel, rubberachtig plastic. Het is schokabsorberend, heeft veel grip en zal na verloop van tijd niet geel worden.
Onze hoesje hebben een gesloten onderkant met uitsparingen voor de connectiepoorten.
Absoluut! We weten dat dit een kwetsbaar gebied is en ontwierpen de hoesjes met een verhoogde hobbel in het ontwerp rond de camera.
Ja. Onze hoesjes zijn zo dun dat dit geen enkel probleem vormt.
Zeer tevreden met het Gustaav hoesje. Erg dun, daardoor blijft design van de iphone mooi zichtbaar!
Hoesje past precies, materiaal is lekker flexibel. Vlotte bezorging in chique verpakking.
Ik ben heel erg tevreden met dit hoesje. Het ziet er strak uit en doet niks af aan het ontwerp van de iPhone. Het heeft een chique uitstraling (geen goedkoop plastic). Snelle levering. Ik ben erg blij dat ik deze gevonden heb, zeker een aanrader!
Ik heb 3 producten gekocht bij Gustaav, alle voor een zwarte iPhone12: een screen protector, een dun hard hoesje en een dun zacht hoesje. De hoesjes zijn transparant. Algemene conclusie: het is echt goed spul! Beter dan ik had gedacht.
De screen protector: dit is echt ongelofelijk. Je ziet hem niet zitten! Hij is echt zo ongelofelijk dun en sluit zo goed aan dat je hem gewoon niet ziet zitten. Echt niet. De iPhone12 is natuurlijk ook wat hoekiger zijn voorgangers. Dat speelt ook wel mee. Ik denk dat je protectors van de wat rondere iPhones wel kunt zien zitten. Maar ja, bij de 12 zit ie echt perfect.
De hoesjes: zowel de harde als de zache zitten als gegoten. De harde is de dunste die ik ooit gezien heb, en sluit prima aan. Laat de iPhone er echt goed uitkomen. Ik vraag me af hoe het zwarte hoesje eruit zou zien (ik heb de transparante). Misschien is dat wel mooier dan een transparant hoesje. Maar begrijp me niet verkeerd: die transparante ziet er echt top uit. De zachte hoes is iets dikker en afgeronder. Maar daardoor zeker niet minder mooi. Ik denk dat de zachte ook iets meer bescherming biedt. Bij de zachte hoes zou ik zeker niet de zwarte variant kiezen, maar de transparante. Hij ziet er echt heel mooi uit.
Voorheen, bij mijn vorige iPhones kocht ik altijd wat goedkopere hoesjes en protectors. Maar ik ben nu helemaal om. Het is het echt waard om een kwaliteitsproduct te kopen. Zowel voor de hoesjes als de protector geldt dit.
Kleine tip voor Gustaav: ik heb voor mijn vorige iPhone, de X, ooit op een markt een “rookglas-mat” transparant hoesje gekocht. Ik moet eerlijk zeggen dat die kleurstelling (dus een beetje donker transparant) de mooiste kleur was die ik ooit voor een zwarte iPhone gehad heb (en dat zijn er wel wat). Ik zou die kleur ook in het assortiment opnemen. Dus transparant, maar met een klein tintje. Dat ziet er echt supermooi uit. Helaas heb ik een dergelijk hoesje nooit meer ergens anders weten te vinden. Die transparantje hoesjes hebben toch een hele kleine ”melk-zweem” achtige kleur. Nog steeds heel mooi hoor, maar met een hele lichte donkere tint, komt het zwart van het toestel er nóg beter uit. Nou ja, mijn 2 cents.
Verder nog de service van Gustaav: top en top. Het harde hoesje scheurde door mijn eigen onhandigheid bij het aanbrengen. Zonder enig probleem kreeg ik een nieuwe. Dat is service!
Dus drie tienen voor drie producten. “I will be back”.